11 czerwca 2024

Niezapomniany dzień seniorów w SPA Hotel Splendor

Dzisiejsze przedpołudnie nasi seniorzy spędzili w wyjątkowej atmosferze. Dzięki uprzejmości SPA Hotel Splendor w Lubeni mieli okazję uczestniczyć w pokazie filmowym, podczas którego obejrzeli kultową komedię "Miś".

Śmiech i radosne wspomnienia towarzyszyły nam przez cały seans, przypominając, jak wiele radości może dostarczyć dobry film.
Po seansie wszyscy zostali zaproszeni do hotelowej restauracji, gdzie delektowali się pyszną i aromatyczną kawą oraz wspaniałym ciastem. Ciepła atmosfera i pyszne smakołyki sprawiły, że czuliśmy się jak w domu. Rozmowy toczyły się przy stołach, a wspólne chwile spędzone na degustacji kawy i ciasta były doskonałym dopełnieniem całego wyjazdu.

Dziękujemy za mile spędzony czas i gościnność! To był niezapomniany dzień pełen relaksu, śmiechu i przyjemności. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie przeżyć te chwile, odkrywać nowe miejsca i nawiązywać nowe przyjaźnie. Nasze wyjazdy nie tylko dostarczają radości, ale także budują wspólnotę, wzmacniając więzi między nami. Już nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych przygód!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content