28 maja 2026

Wycieczka naszych seniorów do Rymanowa-Zdroju

Wtorkowy dzień nasi Seniorzy spędzili wyjątkowo miło podczas wycieczki do Rymanowa-Zdroju 😊

Naszą wizytę rozpoczęliśmy od ciekawej prelekcji dotyczącej wód leczniczych występujących w uzdrowisku. Seniorzy mieli okazję dowiedzieć się, jakie właściwości zdrowotne mają rymanowskie wody mineralne oraz jak korzystnie wpływają na organizm. To była bardzo wartościowa i interesująca lekcja połączona z relaksem w zabytkowym Sanatorium Uzdrowiskowym „Maria”.

Ogromnym atutem Rymanowa-Zdroju jest świeże powietrze, spokój i wyjątkowa atmosfera tego miejsca. Kontakt z naturą, wspólne spacery i możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu sprawiły wszystkim wiele radości i pozwoliły na chwilę wytchnienia od codzienności 🌿☀️

Następnie udaliśmy się spacerkiem do pijalni wód, gdzie mogliśmy spróbować znanych wód leczniczych — Tytus, Klaudia i Celestyna. 

Kolejnym punktem wycieczki był Rogaty Gościniec , gdzie czekał na nas pyszny obiad, aromatyczna kawa oraz lody dla ochłody 🍨☕
Humory dopisywały wszystkim przez cały dzień.🌞😎😁

Serdeczne podziękowania składamy Panu Michałowi Szczepaniakowi z Uzdrowisko Rymanów S.A. za życzliwość, ciepłe przyjęcie, ciekawe oprowadzenie oraz stworzenie tak miłej atmosfery dla naszych seniorów. Dzięki takim osobom chce się wracać do Rymanowa-Zdroju 😊

Dziękujemy również firmie Marcz-Trans za bezpieczny i komfortowy przejazd.
W drodze powrotnej nie zabrakło śpiewów, uśmiechów i świetnych humorów 🎶😊

Takie wycieczki to nie tylko odpoczynek, ale także piękny czas integracji, aktywności i wspólnego przeżywania miłych chwil❤️
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Przejdź do treści