Zapraszamy do obejrzenia galerii Domu Seniora Pogodna Dolina

Budynek

Nowo wybudowany i nowoczesny ośrodek, zapewniający całodobową opiekę osobom w podeszłym wieku, niepełnosprawnym i przewlekle chorym.

Obiekt w pełni przystosowany do potrzeb osób starszych gwarantujący bezpieczeństwo i swobodę poruszania się. 

Otoczenie

Nasz ośrodek znajduje się w malowniczych Siedliskach, położony jest w spokojnej, zielonej okolicy, przy rzece, co daje dodatkową wartość odpoczynku i relaksu.

Odległość od miasta jest niewielka dzięki temu połączenie z miastem jest łatwe i szybkie. Naszym ogromnym atutem jest lokalizacja.

Dzięki takiej lokalizacji jesteśmy w stanie zapewnić naszym Podopiecznym spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jednocześnie nie oddalając się znacznie od miasta.

Pokoje

Oferujemy Państwu komfortowo wyposażone pokoje 1 lub 2 osobowe z łazienkami oraz apartamenty z aneksami kuchennymi. Każdy pokój i łazienka wyposażone są w system przyzywowy.

Grota Solna

Dostępna dla pensjonariuszy grota solna pozwala odetchnąć czystym powietrzem. Jest to forma terapeutycznego odpoczynku wśród leczniczych właściwości soli o największej na świecie zawartości jodu dochodzącej do 140mg / litr.

Kaplica

Wewnątrz budynku Domu Seniora znajduje się miejsce modlitwy, którym jest kaplica pod wezw. św.Jana Pawła II.  Msze święte odbywają się dwa razy w tygodniu. Nasi Pensjonariusze mogą liczyć na udzielenie sakramentów świętych - spowiedzi, komunii świętej, a także namaszczenia chorych, w sytuacjach, które mogą tego wymagać. 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content