Przeczytaj co o nas mówią

Nasi pensjonariusze i ich rodziny są najlepszym źródłem informacji o warunkach pobytu, atmosferze i jakości świadczonych przez nas usług. Z chęcią dzielimy się z wami kilkoma opiniami na temat Domu Seniora Pogodna Dolina.
Skladam serdeczne podziekowania i wyrazy wdziecznosci niezawodnym Pielegniarkom i calemu Personelowi Pogodnej Doliny, za troskliwa opieke, zaangazowanie, zyczliwosc, cierpliwosc i pomoc w trudnych chwilach.
Stworzyliscie Panstwo wspaniale warunki, dzieki ktorym moj Tato, Stanislaw D., przez ostatnie miesiace jego zycia mogl sie czuc bezpiecznie, jak u siebie w domu. Opieka byla zawsze niezawodna i profesjonalna i pozwolila mu przezyc godnie i komfortowo te ostatnie chwile.

Jestesmy za to Panstwu ogromnie wdzieczni !
Ewa i Slawomir Glodowski
"W domu seniora Pogodna Dolina przez 12 miesięcy mieszkała moja Babcia. Jest to miejsce, które bez wahania polecam zarówno na krótkoterminową jak i długoterminową opiekę dla seniorów. Obiekt jest nowy, nowocześnie wyposażony w apartamenty i pokoje jasne, przestronne, wyposażone w łóżka z materacami przeciwodleżynowymi. Wspaniała całodobowa opieka. Zarówno Dyrekcja jak i personel opiekuńczo-medyczny to ludzie-Anioły. Dbają o mieszkańców jak o członków swojej rodziny. W obiekcie jest czysto, mieszkańcy są zadbani i zaopiekowani, leki podawane na czas w konsultacji z lekarzem geriatrą, posiłki smaczne i indywidualnie dostosowywane do każdego z Nich. Jest wesoło i radośnie, bardzo często są obchodzone święta zarówno kościelne jak i świeckie, nawet z urodzinami każdego pensjonariusza. Często są także zapraszane zespoły muzyczne, przedszkola i szkoły, organizowane potańcówki, karaoke, grille rodzinne, wycieczki… Każdy dzień jest skrupulatnie zaplanowany i zorganizowany. Jednym słowem Dom Seniora tętni życiem! Nawet gdy rodzina ma jakieś uwagi odnośnie pobytu członka rodziny to natychmiast są one do uzgodnienia z Dyrekcją i respektowane. Szczególne pozdrowienia i podziękowania dla Dyrekcji: Pani Wioli i Agnieszki oraz Pani Kierownik Personelu Moniki. Polecam Dom Seniora Pogodna Dolina do zamieszkania osobom starszym samotnym lub wymagających całodobowej opieki."
Paulina Surowiec-Kalemba
"Pogodna Dolina faktycznie jest pogodna, nie tylko z nazwy. Nowoczesny, komfortowy obiekt. Atmosfera wspaniała. Opieka medyczna, rehabilitacyjna, terapeutyczna, duchowa, oraz mnóstwo imprez kulturalnych na najwyższym poziomie. Dowodzi tym wszystkim przemiła p. Dyrektor, która jest bardzo empatyczna osoba. Panie Pielęgniarki iPanowie Pielegniarze, uśmiechnięci, życzliwi, a wiemy, że praca z Seniorami wymaga dużo cierpliwości, serca, a Oni to wszystko mają. Wszyscy starają się aby Seniorzy czuli się jak najlepiej. Dziękuję!!!"
Anna Domino
" Wspaniale miejsce dla naszych bliskich: atmosfera jak w domu, cieplo, milo i sympatycznie. Tak jak Pododna Dolina reklamuje swoje uslugi, taka jest rzeczywistosc. Naprawde wspaniali ludzi ktorzy nie tylko dbaja o fizyczna strone swoich podopiecznych ale takze mentalna i duchowa. Atrakcji pensjonariusze maja mase na codzien. Wedlug mojej Mamy, ktora wspomiala w ostatniej rozmowie, ze czuje sie jak na wakacjach: posilki sa wspaniale, Panie Pielegniarki mile i troskliwe i terapeuci wspaniali. Jezeli ktos szuka miejsca dla swojego Rodzica, goraco polecam wizyte, napewno sie panstwo nie zawioda."
Agie Urbanowicz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content