Przeczytaj co o nas mówią

Nasi pensjonariusze i ich rodziny są najlepszym źródłem informacji o warunkach pobytu, atmosferze i jakości świadczonych przez nas usług. Z chęcią dzielimy się z wami kilkoma opiniami na temat Domu Seniora Pogodna Dolina.
Skladam serdeczne podziekowania i wyrazy wdziecznosci niezawodnym Pielegniarkom i calemu Personelowi Pogodnej Doliny, za troskliwa opieke, zaangazowanie, zyczliwosc, cierpliwosc i pomoc w trudnych chwilach.
Stworzyliscie Panstwo wspaniale warunki, dzieki ktorym moj Tato, Stanislaw D., przez ostatnie miesiace jego zycia mogl sie czuc bezpiecznie, jak u siebie w domu. Opieka byla zawsze niezawodna i profesjonalna i pozwolila mu przezyc godnie i komfortowo te ostatnie chwile.

Jestesmy za to Panstwu ogromnie wdzieczni !
Ewa i Slawomir Glodowski
"Miejsce to jest prowadzone z pasją i przepełnione miłością do mieszkańców tego domu. Odczuwalne bylo to juz po kilku pierwszych dniach pobytu mojego dziadka.
Zawsze dom seniora kojarzylem z ludźmi schorowanymi, smutnymi i zaniedbanymi.
Ten dom zaprzecza stereotypom jakie towarzyszą tego typu obiektom.
Wlasciciele nieustannie organizują tutaj liczne wydarzenia i występy. Największe wrażenie zrobiła na mnie "potancowka" mieszkańców tego domu, ktora spontanicznie narodziła się w rytmie muzyki Rzeszowskiej kapeli dajacej tu występ na żywo. Wspaniale jest widziec usmiech na twarzach ludzi, ktorzy na co dzien borykają się z wieloma trudnymi dolegliwościami.
Calą rodziną jestesmy zadowoleni z wyboru, ktory wczesniej nie byl dla nas latwy do podjęcia, bo przecież oddanie dziadka do domu starców nie moglo byc słuszną decyzją ... na szczęście rzeczywistość okazala sie inna i dzięki temu dziadek nasz oprocz opieki 24h/dobe ma jeszcze mnóstwo wydarzeń ,na ktore za kazdym razem czeka z ta sama niecierpliwością.
Oczywiście nie zapominamy o zwyklych odwiedzinach dziadka bo bliskosci i spotkań z najblizszymi nic nie zastapi , nawet najlepszy personel czy najsmaczniejsze jedzenie a nawet koncerty najwiekszych zespolow tego globu :)

P.S. rezerwuje tutaj juz miejsce dla siebie za 40 lat 🙋‍♂️"
Mateusz Kosturek
"Pogodna Dolina faktycznie jest pogodna, nie tylko z nazwy. Nowoczesny, komfortowy obiekt. Atmosfera wspaniała. Opieka medyczna, rehabilitacyjna, terapeutyczna, duchowa, oraz mnóstwo imprez kulturalnych na najwyższym poziomie. Dowodzi tym wszystkim przemiła p. Dyrektor, która jest bardzo empatyczna osoba. Panie Pielęgniarki iPanowie Pielegniarze, uśmiechnięci, życzliwi, a wiemy, że praca z Seniorami wymaga dużo cierpliwości, serca, a Oni to wszystko mają. Wszyscy starają się aby Seniorzy czuli się jak najlepiej. Dziękuję!!!"
Anna Domino
" Wspaniale miejsce dla naszych bliskich: atmosfera jak w domu, cieplo, milo i sympatycznie. Tak jak Pododna Dolina reklamuje swoje uslugi, taka jest rzeczywistosc. Naprawde wspaniali ludzi ktorzy nie tylko dbaja o fizyczna strone swoich podopiecznych ale takze mentalna i duchowa. Atrakcji pensjonariusze maja mase na codzien. Wedlug mojej Mamy, ktora wspomiala w ostatniej rozmowie, ze czuje sie jak na wakacjach: posilki sa wspaniale, Panie Pielegniarki mile i troskliwe i terapeuci wspaniali. Jezeli ktos szuka miejsca dla swojego Rodzica, goraco polecam wizyte, napewno sie panstwo nie zawioda."
Agie Urbanowicz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram Skip to content